Kardeşlerim 84. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kardeşlerim yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Kardeşlerim yeni bölümde neler olacak?

Kardeşlerim, NG Medya imzalı, birinci kısmı 20 Şubat 2021 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Serkan Birinci’nin yaptığı, senaryosu Gül Abus Semerci tarafından kaleme alınan dram, gençlik ve aşk cinsindeki Türk televizyon dizisidir. Kardeşlerim 84. kısım fragmanı yayınlandı mı? Kardeşlerim yeni kısım fragmanı çıktı mı? Kardeşlerim yeni kısımda neler olacak?

KARDEŞLERİM NE VAKİT, SAAT KAÇTA?

Kardeşlerim her Cumartesi saat 20:00 ‘da ATV’de ekranlara geliyor.

KARDEŞLERİM 84. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kardeşlerim 83. kısmının akabinde 84. kısım fragmanı şimdi çıkmadı. Fragman yayınlandığında paylaşacağız.

KARDEŞLERİM SON KISIMDA NELER OLDU?

Şengül ve Orhan’ın keyifli günleri

“Bu hayatta daima keyifli olursan, hayal edecek öteki neyin kalır?”

Orhan’ın Gönül’le yan yana olması şokunu yaşayan Şengül, süratle harekete geçerken, Nebahat ve Doruk’un ortasındaki buzlar yavaş yavaş erimeye başlar. Asiye ve Zehra yeni bir işte, birlikte çalışmaya başlar. Gönül, hırsını alamadığı Şengül’e karşı sinsi ataklar yapmaya devam eder. Akif, Suzan’la boşanmamak için her yolu denerken, Orhan ve Şengül’ün herkesi mutluluğa boğan sevindirici kararı, Gönül’ün gözünü yeterlice döndürür.

KARDEŞLERİM YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

“Hiç umudum kalmamışken bir güneş parlar bazen”

“Mesafeler umurumda değil, zira hala tıpkı gökyüzüne bakıyoruz.”

Afra süratle hastaneye kaldırılırken, Gönül ve Oğulcan başta olmak üzere, herkes büyük bir keder ve şok içindedir. Yasmin’in Asiye’ye karşı atakları artık uygunca ortalığı karıştırıcı bir hal almaya başlar. Akif kendini Suzan’a affettirmek için bu sefer farklı bir yol izlerken, Süsen ve Ömer cephesinde çok kıymetli gelişmeler yaşanır. Oğluyla ortasını düzeltmekte hala zorlanmakta olan Ayla, karşısına çıkan manzara karşısında dehşete düşer.

KARDEŞLERİM KONUSU NEDİR?

Hayatın karşılarına çıkardığı tüm problemlerin üstesinden birlikte gelmeye çalışan, her şeye karşın kopmayıp birbirlerinden güç alan dört kardeşin yaşadıkları zorlukları ve aşklarını anlatıyor.

KARDEŞLERİM OYUNCU KADROSU

Akif Atakul (Celil Nalçakan), (1-): Suzan’ın eşi, Nebahat’ın eski, Zümrüt’ün eski sevgilisi; Doruk, Melisa ve Kaan’ın babasıdır. İş insanıdır. Atakul Grup’un sahibidir. Dünyayı yönetebileceğine inanan, vicdan ve merhamet mahrumu bir insandır.

Şengül Aslan (Fadik Sevin Atasoy), (1-): Orhan’ın eski eşi, Aybike ve Oğulcan’ın annesidir.

Orhan Eren (Cüneyt Mete), (1-): Şengül’ün eski eşi, Aybike ve Oğulcan’ın babasıdır. Evvelce Ataman Koleji’nde hademe olarak çalışmaktaydı. Merhametli ve düzgün kalpli bir adamdır. Karısının, çocuklarının ve yeğenlerinin memnunluğunu istemektedir.

Ömer Eren/Yılmaz (Yiğit Koçak), (1-): Suzan’ın ve Ahmet’in oğlu, Süsen’in sevgilisi ve Şahane’nin kardeşidir. Zeki, hırslı ancak bir o kadar da duygusaldır. Daima güçlü olmayı hayal etmektedir.

Asiye Eren (Su Burcu Yazgı Coşkun), (1-): Hatice ve Veli’nin kızı, Kadir’in kardeşi, Emel’in ablası, Doruk’un sevgilisidir. Gururlu, dürüst, çalışkan bir kızdır.

Suzan Atakul (Ahu Yağtu), (1-): Akif’in eşi, Kenan’ın eski eşi, Ahmet Yılmaz’ın eski sevgilisi; ve Mükemmel ve Ömer’in annesidir. Ayrıyeten Akif’in eski ortağıdır.

Nebahat Şen (Simge Selçuk), (1-): Akif’in eski eşi, Doruk ve Melisa’nın annesidir. Ayla’nın eski ortağıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir