Mauro Icardi: Bizim için önemli bir maçtı

Galatasaray, Harika Lig’in 13. haftasında kendi konutunda Beşiktaş’ı konuk etti. Heyecan kolu maçı sarı-kırmızlı takım 2-1 kazandı. Maçta 2 gol birden atarak kadrosunu galibiyete götüren Mauro Icardi, maç sonu açıklamalarda bulundu.

Derbiyi kazandıkları için memnun olduklarını lisana getiren Mauro Icardi, “Bizim için değerli bir maçtı. Kazanmak istiyorduk. Liderlik için, şampiyonluk için bu maçta galibiyet çok kıymetliydi. Derbiyi kazandığımız için mutluyuz” dedi.

Attığı golleri pahalandıran golcü futbolcu, “Ben bir santrforum. Topların bana gelmesi, benim topla buluşmam gerekiyor. 2 kez fırsat buldum ve gol oldu. 3’üncüsünde ise top direkle buluştu. Bu biçimde devam edeceğiz” sözlerini kullandı.

Taraftarlar hakkında konuşan Icardi, “Gerçekten bu taraftarla, bu zaferi kutlamak çok değerliydi. Çok memnun olduk. Birlikte kutlama yaptık. Taraftar aslında bunu hak ediyordu!” açıklamalarında bulundu.

Saç tarzı hakkında açıklama yapan Arjantinli futbolcu “Saç tarzımı her sene değiştiriyorum. Dün karar verdim, bu yılın vakti gelmişti. 2 tane gol atmış olmam hoş oldu. Yalnızca baht yapıtı aslında” dedi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir